Další sporty

Pár vteřin od titulu. Boxer Ducár poslal soupeře na zem, přesto prohrál

Pár vteřin od titulu. Boxer Ducár poslal soupeře na zem, přesto prohrál
Vasil Ducár - český boxer Zdroj: se svolením Matěje Třasáka

Český boxer Vasil Ducár prohrál další titulový zápas. Tentokrát nestačil v souboji o pás křížové váhy organizace IBF na anglického soupeře Jordana Thompsona, se kterým padl na body. 32letý zápasník je navíc pořádně zklamaný, protože svého protivníka dokázal v závěru poslat na zem.

"Chybělo asi 30 vteřin, během kterých bych ho dodělal," prohlásil smutně Vasil Ducár, který do svého soupeře v závěru bušil. A Jordan Thompson se dokonce objevil na zemi, kde byl rozhodčím počítán. 

"Každopádně hodnocení je takové, že soupeř nechtěl moc boxovat a chtěl zápas uhrát na body, což se mu povedlo. Věděl jsem, že do něj zkusím jít na konci. Zpětně si říkám, že jsem na něj měl nastoupit o chvíli dříve," litoval český profesionální boxer, jenž si připsal pátou porážku za sebou v zahraničním titulovém souboji. Jeho soupeř naopak zůstává neporažený – ve 14 zápasech nasbíral 14 vítězství.

Související obsah

​"Doufal jsem, že sérii porážek v titulových soubojích zlomím, takže jsem teď hodně zklamaný, protože chybělo opravdu málo," dodal Vasil Ducár, který se může alespoň radovat z narození druhé dcerky. 

Podívejte se, jak Vasil Ducár trénoval na střeše v Dubaji:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události