UFC

UFC veterána vyřadilo bizarní zranění. Ruku si poranil o záchodovou mísu

UFC veterána vyřadilo bizarní zranění. Ruku si poranil o záchodovou mísu
UFC zápasník Christos Giagos Zdroj: profimedia.cz

Že zápasníci odstupují z naplánovaných duelů kvůli zranění z tréninku je ve světě MMA běžné, ale nad smůlou Christose Giagose zůstává rozum stát. UFC veterán se musel omluvil z nadcházejícího turnaje v Paříži kvůli poranění ruky, kterou si zranil o záchodovou mísu.

Giagos (19-10), který během dvou štací v UFC absolvoval 11 zápasů, se měl v září na UFC Fight Night v Paříži střetnout s Benoitem Saint Denisem (9-1). "Sparťan" se však z duelu v pondělí musel omluvit kvůli nepříjemnému zranění.

"Těžko se mi to píše, ale ve zkratce. Dělal jsem u sebe nějaký ten úklid a když jsem nad košem čistil část mého grilu, moje ruka narazila do rozbité porcelánové toaletní mísy. Rozřízl jsem si ruku a přetrhl šlachu v malíčku," popisoval nešťastnou příhodu rodák z Kalifornie.

 

Po incidentu navštívil doktora, který provedl drobný zákrok a šlachu zápasníkovi přichytil zpět. Bohužel rozsah zranění je natolik velký, že ho vyřadilo z tréninku. "Modlil, jsem se, abych pořád mohl do zápasu nastoupit, ale to se nenaplnilo."

Související obsah

​Kvůli zranění tak zmešká historickou událost. UFC v září vůbec poprvé ve své historii zavítá do Francie. V hlavním zápase se má představit bývalý titulový vyzyvatel, domácí Ciryl Gane proti Tai Tuivasovi. V Paříží měl zápasit i Machmud Muradov, ale kvůli problémům s vízy odstoupil.

Brian Hooi na KSW 72 předvedl senzační obrat. Vstal z "mrtvých" a následně soupeře ukončil:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události