MMA

Muradov má v UFC dalšího soupeře. Představí se na hvězdné akci

Muradov má v UFC dalšího soupeře. Představí se na hvězdné akci
Uzbecký zápasník Machmud Muradov, který žije v Česku Zdroj: Profimedia.cz

Uzbecký rodák Machmud Muradov, který žije již několik let v České republice, má nového soupeře v nejprestižnější organizaci smíšených bojových umění. Na turnaji UFC 280, kde jsou i dva titulové duely, se postaví proti Brazilci Borralhovi, který již sedm let neprohrál.

Na akci UFC 280 uvidí fanoušci v Abú Zabí dva titulové zápasy, kde se představí Charles Oliveira, Islam Machačev, Aljamain Sterling, T.J. Dillashaw, Petr Yan či Sean O´Malley. Chybět nebude také "český Uzbek" Machmud Muradov. O parádní zápasy tedy nebude nouze. 

Muradov v prvních třech zápasech v UFC pokaždé vyhrál, naposledy ale padl v minulém roce v srpnu s Geraldem Meerschaertem, který jej ve druhém kole uškrtil. Nyní jej čeká Brazilec Caio Borralho, který se úplně poprvé představí na číslovaném turnaji UFC.

Související obsah

Devětadvacetiletý "The Natural" má za sebou v UFC dva zápasy, dvakrát vyhrál na body. Předtím zvítězil dvakrát také v Dana White Contender Series. Brazilec naposledy padl ve svém druhém profesionálním zápase, kdy v roce 2015 nestačil na Carvalha. 

Muradov půjde do akce na akci UFC 280, která se koná v arabském Abú Zabí 22. října. Uzbecký zápasník se v oktagonu představí jako jeden z prvních, protože nebyl zařazen na hlavní kartu. 

Poslechněte si dojmy Macha Muradova po jeho posledním zápase v UFC:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události