Fotbal

Gymnastická parádička! Militao z Realu zaujal prvotřídním bráněním

Fotbalisté Realu Madrid zvítězili ve středečním Superpoháru UEFA a hned na začátku sezony získali cennou trofej. Kromě dvou gólů ovšem zaujal i jiný moment v podání hráče Realu Madrid. Éder Militao se při bránění ocitl na zemi a zpátky na nohy se dostal neuvěřitelně rychlým obratným vymrštěním.

Bílý balet zvítězil nad Frankfurtem 2:0 díky gólům Alaby a Benzemy. Nebyli to ale pouze střelci gólů, kdo uchvátil diváky. Ve 24. minutě unikal za obranu Realu frankfurtský Jesper Lindström a bránil ho Éder Militao. Brazilec dokázal zblokovat přihrávku do nebezpečného prostoru a při zákroku spadnul na zem.

Jenže v situaci, kdy by se drtivá většina obránců dostala mimo hru, Militao nic nevzdal a z pádu na zem udělal gymnastický kousek, na jehož konci byl zpátky na nohou v běhu a mohl opět bránit Lindströma.

Související obsah

​Kromě této parádičky předváděl 24letý stoper celý zápas spolehlivý výkon, za který sklízí velkou chválu. Že dal do zápasu vše, dokazuje i krvavá skvrna na jeho podkolence. Drsný šrám ovšem Militaovi nezkazil radost z parádního úspěchu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události