Nantes podruhé v sezoně remizovalo. O body obralo Lille

Souboj mezi Nantes a Lille Zdroj: Profimedia

V pátek odstartovalo druhé kolo francouzské Ligue 1. Předehrávku obstaral souboj mezi Nantes a Lille. Domácí dlouhou dobu vedli 1:0, ale hosté srovnali krok v 76. minutě. Nakonec tak došlo k dělbě bodů po výsledku 1:1.

První šanci zápasu mezi Nantes a Lille měl hostující Bamba už ve čtvrté minutě. Ale hlavou z bezprostřední blízkosti minul. Ve 25. minutě mohli jít do vedení domácí, ale Simon pouze orazítkoval tyč. O tři minuty později už to ale bylo 1:0 pro Nantes.

Centr z rohu propadl do vápna, tam ho sklepl Girotto a na hranici ofsajdu ho poslal za záda Jardima Moses Simon. O vyrovnání se mohl postarat aktivní Bamba, jenže výtečně ho vychytal Lafont.

​Ten předvedl další parádní zákrok po střele, kterou v šestnáctce vypustil Cabella. Stejná situace mezi oběma hráči se opakovala i o dvě minuty později. V 73. minutě měl opět příležitost Bamba, kterému ale v zápase nebylo přáno.

Lille tak srovnalo až v 76. minutě. S Davidem si v pokutovém území narazil Ismaily a křižnou střelou propálil domácího gólmana. Vrátit vedení Nantes Guessand, ale ve slibné šanci přestřelil.