MMA

Nadšený Attila Végh hodnotí Kollerův film. Klobouk dolů, Honzo

Nadšený Attila Végh hodnotí Kollerův film. Klobouk dolů, Honzo
Attila Végh Zdroj: profimedia.cz

Nový film o Janu Kollerovi nadchl i slovenského zápasníka Attilu Végha. 37letý MMA bojovník přiznal, že o kariéře bývalé hvězdy Anderlechtu nebo Borussie Dortmund toho příliš nevěděl. Dokument mu tak umožnil poznat českého reprezentačního útočníka jak z fotbalového, tak osobního hlediska.

"Honzo, klobouk dolů za tvoji krásnou kariéru. Musím říct na rovinu, že jsem o tobě předtím tolik nevěděl, ale díky filmu jsem tě nyní krásně poznal," prohlásil nadšený Attila Végh po zhlédnutí nového dokumentu s názvem Jan Koller: Příběh obyčejného kluka.

Slovenský MMA zápasník nyní doufá, že se bude moci s českou fotbalovou ikonou potkat a pogratulovat jí. "Doufám, že se uvidíme co nejdříve a budu ti moci podat ruku," vzkázal Végh Janu Kollerovi. 

​Ostatně i slovenský bijec se dočkal natočení dokumentu z dílny režiséra Petra Větrovského. Dokument o jeho zajímavé kariéře vyšel před dvěma lety. To film o Janu Kollerovi vstoupil do kin minulý týden. 

Související obsah

​37letý Végh se naposledy objevil v kleci před třemi lety, a to s Karlosem Vémolou. Tehdy zaznamenal velké vítězství, když dokázal českého šampiona porazit knokautem v prvním kole. V zákulisí se často mluví o odvetě, ta je však zatím daleko. Attila Végh si naposledy střihl boxerský zápas v červnu letošního roku na galavečeru Fight Night Challenge, kde dokázal na body zdolat Emanuela Newtona.

Podívejte se na ukázku z nového filmu o Janu Kollerovi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události