Fotbal

Ve Slavii nehraje, v osobním životě válí. Plavšič oznámil velkou novinu

Ve Slavii nehraje, v osobním životě válí. Plavšič oznámil velkou novinu
Fotbalista Srdjan Plavšič Zdroj: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Ačkoliv fotbalista Srdjan Plavšič neprožívá úplně šťastné sportovní období, v osobním životě je to jiná písnička. Slávistický křídelník totiž přišel s radostnou novinou a oznámil, že se v příštím roce stane otcem.

Srdjan Plavšič je kontroverzní postavou v českém fotbalovém prostředí. A to zejména kvůli tomu, že minulý rok přestoupil ze Sparty do pražské Slavie. 

Jenže v dresu sešívaných zatím 26letý křídelník příliš nehraje a v aktuální sezoně nenastoupil ani do jednoho utkání. Na kraji zálohy má navíc nyní velkou konkurenci. A spekuluje se tak, že by se mohl opět stěhovat jinam. 

Související obsah

​Plavšič se tak alespoň činí v osobním životě. Se svou novopečenou snoubenkou Anjou totiž čeká prvního potomka. "Okamžik, kdy jsem zjistil, že se příští rok stanu otcem, se nedá popsat slovy a budu si ho pamatovat do konce života. Tohle jsou fotky, jak naše miminko právě teď vypadá v břiše. Jsem moc šťastný a nemohu se dočkat, až dorazí naše holčička. Miluji tě, Anjo," píše nadšený Srb na instagramu.

26letý záložník působí v Česku od léta 2017, kdy přestoupil z Crvene zvezdy Bělehrad do pražské Sparty. V české lize pak ve 103 zápasech zaznamenal osm gólů a 14 asistencí. 

Fotbalová Slavia vstoupila do sezony 2022/2023 s novými dresy a logem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události