Fotbal

Posilu Reds vyprovokoval k červené kartě, teď mu fanoušci hrozí smrtí

Posilu Reds vyprovokoval k červené kartě, teď mu fanoušci hrozí smrtí
Darwin Núňez Zdroj: Profimedia

Darwin Núñez, který je ohromnou posilou Liverpoolu, se dočkal svého domácího debutu v dohrávce druhého kola Premier League. Očekávání ovšem nesplnil. A místo toho dostal červenou kartu. Nový hráč Reds se totiž nechal vyprovokovat Joachimem Andersenem. Provokace nesou fanoušci Liverpoolu špatně, a dokonce Andersenovi vyhrožují smrtí.

"Vyvraždím tebe a celou tvoji rodinu, na viděnou," zněl jeden ze vzkazů, které zveřejnil dánský fotbalista na svém instagramu. "Doufám, že letadlo zpátky do Londýna s tebou spadne," pokračoval další komentující v soukromé zprávě. Podobných výhrůžek podle svých slov dostal fotbalista hned několik stovek.

Střední obránce Eagles se nechal slyšet, že celou situaci vnímá jako on-line zneužívání. "Rozumím tomu, že podporujete svůj oblíbený tým, ale mějte alespoň trochu respektu," vzkázal útočníkům přes sociální sítě. Crystal Palace nyní vážně zvažuje nahlášení výhrůžek policii. Sám Andersen vyzval Premier League, aby se situací něco udělala.

Aktér, který hráče atakoval, vyfasoval stopku na tři utkání. Což bude pro trenéra Liverpoolu Kloppa velký problém, jelikož Roberto Firmino a Diogo Jota jsou kvůli zranění nedostupní. Debut v novém působišti je tak spíše noční můrou než sladkým snem.

Související obsah

​Vedení Selhurst Parku v Crystal Palace má mít s hráčem sjednanou schůzku za účelem vyjádření podpory. Pokud bude chtít 26letý fotbalista problémy nahlásit, klub bude stát plně za ním. Učiní tak přes speciálního policejního důstojníka Premier League, který má tým na řešení podobných záležitostí.

Jak se celá situace vyvine, si budeme muset ještě několik dní počkat.

TN.cz, Michal Krobot
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události