Fotbal

Liverpoolský hříšník se omluvil za zkrat: Poučil jsem se. Nebude se to opakovat

Liverpoolský hříšník se omluvil za zkrat: Poučil jsem se. Nebude se to opakovat
Fotbalista Liverpoolu Darwin Núñez. Zdroj: Profimedia.cz

Velké letní posile Liverpoolu Darwinu Núñezovi se začátek angažmá na Anfield Road příliš nepovedl a hned ve druhém zápase si nechal udělit červenou kartu. A to ve chvíli, kdy jeho tým prohrával. Salah a spol. sice nakonec uhráli alespoň remízu, uruguayský fotbalista, za kterého klub zaplatil takřka dvě a půl miliardy korun, se ale stal terčem kritiky fanoušků i expertů. Teď se za své faux pas omluvil.

Premiéra na domácím hřišti se mu příliš nepovedla a teď za ni nese i následky. Uruguayec Darwin Núñez se nechal v pondělním utkání proti Crystal Palace za stavu 1:0 pro soupeře hloupě vyloučit za fyzické napadení protihráče, a oslabil tak celý tým. 

Ten sice nakonec dokázal uhrát remízu, přesto se na drahou posilu snesla vlny kritiky. Navíc jí hrozí třízápasová stopka, což by znamenalo další zásah do sestavy. Roberto Firmino a Diogo Jota jsou totiž zranění, a tak bude mít Jürgen Klopp hodně práce, aby díry v mužstvu zalepil. 

Liverpoolský trenér si proto nebral s novou akvizicí servítky a prohlásil, že Núñez ví, že všechny zklamal a nezachoval se tak, jak by si klubové vedení přálo. 

Když si samotný Núñez uvědomil, co způsobil, sklopil hlavu a rozlíceným fanouškům i klubu se na svých sociálních sítích omluvil. "Jsem si vědom špatného přístupu, který jsem měl. Jsem tu, abych se poučil ze svých chyb. Už se to nebude opakovat," napsal na svém twitteru. "Omlouvám se všem v Liverpoolu. Vrátím se," doplnil. 

Související obsah

​Ještě daleko hůř dopadl právě Andersen, který celou potyčku na trávníku odstartoval. Čelí totiž nenávistným vzkazům příznivců Reds. Ti mu hrozí smrtí či vyvražděním celé rodiny. 

Liverpool přehrál Manchester City a opanoval Community Shield:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události