MMA

Z outsidera je český bijec hrdinou. Po premiéře mu gratuloval i Blachowicz

Nabídka z polské KSW přišla z čista jasna, ale Dominik Humburger se ji vůbec nezalekl. Nyní může rodák z Liberce slavit výhru v prestižní MMA organizaci, ve které se uvedl ve velkém stylu.

Dominik Humburger měl původně dohodnutý jiný zápas, ale ten se na poslední chvíli zrušil. V tu chvíli přišla nabídka z KSW, která českému zápasníkovi umožnila souboj s Polákem Borysem Borkowským. 

​"Zápas jsem vzal sice na poslední chvíli, ale byl jsem v plné přípravě kvůli předešlému, nakonec zrušenému zápasu. Když přišla nabídka od KSW, tak jsem vůbec neváhal," hlásil Humburger před zápasem. 

Související obsah

Ačkoliv byl polský bijec se skóre čtyři výhry a jedna prohra favoritem zápasu, český fighter se ho nezalekl a připsal si výhru ve druhém kole, kdy svého soupeře zasypal tvrdými údery a rozhodčí duel raději předčasně ukončil. "Byť jsem byl odborníky i mnohými lidmi považován za outsidera, s mým manažerem a celým týmem jsem se rozhodl zápas přijmout a věřil jsem, že vyhraji," vyprávěl Dominik po vítězné premiéře v KSW. 

"První zápas v KSW a ukončení před limitem je úžasný pocit," dodal nadšený Humburger, který se také dočkal zajímavé pocty, když mu pogratuloval i bývalý šampion polotěžké váhy v UFC Jan Blachowicz. "Mám nesmírnou radost, byl to skvělý zážitek, který umocnila gratulace od samotného Jana Blachowicze," popsal pocity po svém úspěšném debutu. 

Související obsah

​​"Chci poděkovat mému týmu, trenérům a všem lidem, kteří při mně stojí. V neposlední řade bych chtěl poděkovat mému hlavnímu kouči Petru Monsteru Knížemu, který na zápase s námi nemohl být," uzavřel Dominik Humburger. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události