Villarreal obral Atlético Madrid o body, Lewandowski už pálí za Barcelonu

Fotbalisté Villarrealu obrali ve 2. kole španělské LaLigy o body domácí Atlético Madrid. Hosté nakonec zvítězili 2:0, když se trefil Pino a Moreno. Večer se představila také Barcelona, kde už řádí Robert Lewandowski. Polský útočník dal dva góly.

Villarreal se mohl radovat už v prvním poločase, ale Moreno dostal míč do branky rukou a sudí tak gól neuznal. Ve druhém poločase ale už branky padaly. Nejdříve se prosadil po chybě v obraně Atlética Pino a následně i zmíněný Gerard Moreno, který skóroval v samotném závěru utkání.

Favorizované Atlético Madrid navíc porážku neuneslo, a ještě před druhým gólem se nechal vyloučit Molina.

Podívejte se na sestřih zápasu Atlético Madrid vs. Villarreal:

Barcelona se pak představila na hřišti Realu Sociedad a za katalánský velkoklub už pálí Robert Lewandowski. Polský šutér se poprvé prosadil po 46 vteřinách zápasu.  Robert Lewandowski, který v neděli oslavil 34. narozeniny, si pak zapsal i druhý gól, když v 68. minutě zvýšil na 3:1. Na konečných 4:1 pak upravil Ansu Fati, který si v zápase hokejovou terminologií zapsal 1+2, za jeden gól a dvě asistence.