Fotbal

Trapas v pozápasovém rozhovoru. Brankář si spletl jméno svojí přítelkyně

Doma bude mít opravdu co vysvětlovat. Brazilský amatérský fotbalový brankář Keinan, který chytá za tým Esperanca, se dopustil neskutečného omylu. Netýká se však sportu, žádnou hrubku v zápase proti Vic Vic na Copa da Paz nevyrobil, jelikož byl po remíze 1:1 vyhlášen hráčem utkání. Jeho minela přišla až v následném rozhovoru, kde si spletl jméno své přítelkyně.

Jak k tomu došlo? Vše začalo nevinnou otázkou ze strany reportéra. "Chceš někomu poslat objetí, nebo pusu?" ptal se fotbalisty. "Mojí přítelkyni, která právě pracuje. Díky bohu, jinak bych tu nebyl. Grazi, posílám ti objetí," zvolal nadšeně. Ve chvíli, kdy mu muž s mikrofonem děkoval za interview, si ale svůj omyl uvědomil.

"Řekl jsem špatné jméno!" vykřikl znenadání a reportér obratem zareagoval otázkou, jak se jeho milá jmenuje. "Jucielly. Řekl jsem špatné jméno své přítelkyně," sypal si Keinan popel na hlavu, jenže muž po jeho pravici tomu nemohl uvěřit. "Myslím to vážně. Doma mě za to zmlátí," kroutil hlavou fotbalista. "Hlavně jí nedávej odkaz na tohle video, dobře?" poučil jej ještě reportér. Pokud se to totiž Keinanova přítelkyně dozví, zřejmě jí bude velice zajímat, kdo je to Grazi…

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události