Fotbal

Zbitý a okradený Aubameyang. Hvězdu Barcelony nad ránem překvapili lupiči

Zbitý a okradený Aubameyang. Hvězdu Barcelony nad ránem překvapili lupiči
Fotbalista Pierre-Emerick Aubameyang. | Zdroj: Profimedia.cz

Hvězdný útočník Pierre-Emerick Aubameyang byl ve svém domě v Barceloně přepaden a okraden. Nejméně čtyři útočníci, kteří byli ozbrojeni pistolemi a železnými tyčemi, překvapili slavného fotbalistu a jeho rodinu v časných ranních hodinách. Slavného hráče při loupeži zbili a donutili ho otevřít trezor, odkud vzali řadu cenností.

Hvězdný útočník Aubameyang se vzpamatovává z pořádného šoku. Hráče Barcelony v pondělí nad ránem překvapila v jeho domě v Castelldefels banda minimálně čtyř lupičů. Ti byli podle listu Daily Mail ozbrojení pistolemi a železnými tyčemi a donutili gabonského reprezentanta a jeho ženu, aby jim otevřeli sejf. 

Z něj pak odcizili řadu cenností. Třiatřicetiletého forvarda dokonce surově zbili, poté ujeli v bílém voze Audi A3. Aubameyang zažil chvíle hrůzy jen půl roku poté, co do katalánského celku přišel z Arsenalu. 

Související obsah

​Není ale jediným hráčem, kterému se něco podobného stalo. Robertu Lewandowskému nedávno ukradli přímo na ulici luxusní hodinky. Loni v listopadu vykradli dům Ansuovi Fatimu. V roce 2018 se stala terčem loupežných přepadení dokonce trojice hráčů Barcy, a to Philippe Coutinho, Gerard Pique a Jordi Alba. 

Barcelona zapsala v nové sezoně další vítězství, dvakrát se trefil Lewandowski:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události