Další sporty

Tyson se vyjádřil ke svému zdraví, pak se objevil na US Open po boku Navrátilové

Tyson se vyjádřil ke svému zdraví, pak se objevil na US Open po boku Navrátilové
Mike Tyson (vlevo) a Martina Navrátilová (vpravo) | Zdroj: profimedia.cz

Legendární boxer Mike Tyson se nedávno objevil na invalidním vozíku a jeho zdravotní rozpoložení vystrašilo fanoušky. Nyní se 56letý zápasník ke svému stavu vyjádřil a přiznal, co ho trápí. Bývalý šampion těžké váhy se také objevil na tenisovém US Open, kde fandil po boku Martiny Navrátilové.

Mike Tyson byl v polovině srpna vyfotografován na letišti v Miami a na snímku bylo vidět, že není zdravotně v pořádku, a navíc potřebuje k pohybu invalidní vozík. Zveřejněné fotografie boxerského šampiona rázem zaskočily miliony fanoušků po celém světě, kteří se obávali o Tysonovo zdraví. 

Nyní se 56letý bývalý boxer ke svému zdravotnímu stavu vyjádřil. "Mám ischias každou chvíli. Když mě to chytne, nemohu ani mluvit. Díky bohu, že je to jediný zdravotní problém, který mám. Jinak se mám skvěle," prozradil Mike Tyson pro Newsmax TV, že ho trápí ischias neboli zánět sedacího nervu. 


Boxerská legenda se nyní podle všeho zase cítí lépe, dokonce se objevila i na tenisovém US Open, kde dělala společnost tenisové legendě Martině Navrátilové a jejímu štěňátku. 

Související obsah

Vtipné záběry ze zápasu, ve kterém nastoupila loučící se Serena Williamsová, ihned zaplavily sociální sítě a baví fanoušky. 

Ostatně sám Mike Tyson ve zmíněném rozhovoru prozradil, že ho právě bílý sport hodně baví. 
"Dívám se na tenis víc než na box. Koukám se hlavně na tenis a golf. Myslel jsem si, že golf je příšerný sport, dokud jsem ho neviděl naživo. A je to neuvěřitelný sport. Jednou jsem se pokusil trefit golfový míček, ale hůl mi vypadla z ruky. Naopak v tenisu odpaluji míček, jako bych hrál baseball, moc mi to nejde," úsměvně dodal slavný boxer.

Mike Tyson si v roce 2020 střihl boxerskou exhibici s Royem Jonesem juniorem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události