MMA

Zbláznil se? McGregor sdílel kontroverzní video. Jsou to hrátky s přítelkyní?

Zbláznil se? McGregor sdílel kontroverzní video. Jsou to hrátky s přítelkyní?
Conor McGregor na své luxusní lodi Zdroj: Profimedia

Irský MMA zápasník Conor McGregor na sebe poslední dobou poutá mnohem více pozornost výlevy na sociálních sítích než bojovým uměním. Jeho poslední výstřelek je ale pořádně kontroverzní, protože to vypadá, že si na něm užívá se svou přítelkyní Dee Devlinovou. Příspěvek sice po chvíli smazal, ale světem internetu se šíří dál, protože jeden z fanoušků si jej včas uložil do mobilního telefonu.

Naposledy se Conor McGregor objevil v kleci loni v červenci, když odešel poražen ze zápasu s Dustinem Poirierem. V tomto duelu si zlomil nohu a musel už po prvním kole odstoupit. Od té doby na něj fanoušci čekají marně. 

Podle vyjádření trenéra Johna Kavanagha se měl 34letý Ir už plně připravovat k návratu do klece, ale podle jeho pravidelných příspěvků na sociálních sítích to spíše vypadá, že si plně užívá života. Svět MMA ale stále sleduje. V nedávné době třeba komentoval také velké vítězství Jiřího Procházky, který tím jako první Čech v historii získal v UFC titul v polotěžké váze. 

Většinou se ale na sociálních sítích prezentuje příspěvky, které podle většiny fanoušků vytváří v ne úplně střízlivém stavu. Jen málokterý obsah ale vyvolal takovou vlnu zájmu jako jeho video na lodi Lamborghini, kterou jako jeden z mála lidí na planetě vlastní. Většina sledujících se shoduje na tom, že na videu lze vidět McGregorovu přítelkyni, se kterou si UFC bojovník užívá intimní chvíle, nebo minimálně chce, aby to tak vypadalo. 

https://www.instagram.com/p/Ch3HY1JNZb4/

Toto video sice McGregor po chvíli smazal, ale ne dříve, než si jej fanoušci stihli uložit do svých mobilních zařízení. Následně ale na instagramu sdílel další příspěvky z lodi. Doufejme, že se už brzy dozvíme, zda a kdy se zase vrátí ke sportu, který jej proslavil. 

Conor McGregor si v minulosti vyzkoušel také roli nadhazovače, ale příliš mu to nešlo:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události