Juventus doma nezaváhal. Barákova Fiorentina padla, ztratila i Neapol

Radost fotbalistů Juventusu | Zdroj: Profimedia

Italská Serie A nabídla ve středu hned pět duelů. Barákova Fiorentina prohrála na hřišti Udinese 0:1. Výhru 2:0 oslavil Juventus. Překvapivě ztratila Neapol s Lecce a Lazio na hřišti Sampdorie.

Antonín Barák nastoupil od první minuty za Fiorentinu na hřišti Udinese. Domácí se dostali do vedení už v 17. minutě, když se prakticky do prázdné branky trefil Beto. Český záložník opustil hřiště v 86. minutě a jeho celek nakonec padl 0:1.

Výhru slaví Juventus, který si na Allianz Stadium poradil s celkem Spezia Calcio. Už v 9. minutě se krásnou střelou z přímého kopu prosadil opět Dušan Vlahovič a na konečných 2:0 dal ve druhé minutě nastavení Arkadiusz Milik.

​Překvapivě ztratilo římské Lazio, které ztratilo body na hřišti Sampdorie. Ta vyrovnala na 1:1 až ve druhé nastavené minutě po trefě Manola Gabbiadiniho. Doma neuspěla Neapol, která taktéž 1:1 remizovala s Lecce.