MMA

Upřímný Nate Diaz: V UFC jsem už bojovat nechtěl, donutili mě

Upřímný Nate Diaz: V UFC jsem už bojovat nechtěl, donutili mě
Nate Diaz Zdroj: Profimedia

MMA zápasník Nate Diaz patří mezi nejupřímnější, nejtvrdší a nejzábavnější zápasníky celé historie. Nyní sedmatřicetiletý borec půjde do třaskavého zápasu s Chamzatem Čimajevem, ale v UFC už zápasit podle svých slov nechtěl, měl být donucen.

"Chovají se, jako bych si ten zápas vyžádal, což jsem neudělal. Nechtěl jsem ho a stále ho nechci," řekl vždy upřímný a vulgární Nate Diaz, který je tradičním příkladem gangstera přímo z ulice. Poté zmínil, že ho UFC jen využívá. 

Diaz se pustil do celé organizace i jejího šéfa Dany Whitea, který je v posledních letech hodně kritizován celou veřejností z různých důvodů. "Měl by mě radši pořádně zmlátit, protože je to další zabiják ve hře. Kdybych mu nakopal zadek, tak si řeknou: aha, on není nejlepší," pokračoval Diaz pro web MMAFighting. 

Postupně v kritizování nejznámějších organizace smíšených bojových umění pustil ještě více. "Proč mě nikdo v UFC nerespektuje a dělá ze mě obětního beránka? S**u na ně, na něj, prostě na všechny."

Související obsah

​Nate Diaz jde do akce o víkendu, s Čimajevem se utká v hlavním utkání večera ve velterové váze. Diaz bojoval naposledy v červnu minulého roku, kdy nestačil na aktuálního šampiona Leona Edwardse. V posledních čtyřech zápasech třikrát prohrál a v případě prohry s Čimajevem by to mělo znamenat jeho konec v UFC.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události