Fotbal

Hrůzné chvíle v Cádizu. Duel s Barcou byl kvůli kolapsu fanouška přerušen

Zápas španělské fotbalové LaLigy mezi Cádizem a Barcelonou poznamenala v samotném závěru dramatická situace. V hledišti totiž zkolaboval jeden z fanoušků a zápas tak byl přerušen. Hráči nejprve čekali na zásah lékařů přímo na hřišti a sledovali, co se v ochozech děje. Někteří se dokonce modlili. Rozhodčí poté oba týmy poslali do šaten. Utkání se nakonec dohrálo.

Do konce utkání zbývalo přibližně osm minut, když se v hlediště událo drama. Jeden z fanoušků totiž zkolaboval a hra byla okamžitě přerušena. K záchraně se snažil pomoci i brankář domácího Cádizu Jeremias Ledesma, který bleskurychle zareagoval, přispěchal s defibrilátorem a hodil ho do hlediště. 

Hráči obou celků poté  přímo na trávníku čekali, jak dopadne zásah lékařů. U stadionu se objevila i sanitka a někteří hráči se modlili. Po více než deseti minutách sudí přivolali fotbalisty obou týmů k lavičkám a poslali je do kabin. 

Související obsah

​Duel tak byl oficiálně na dobu neurčitou přerušen. Pokračovalo se až přibližně po třiceti minutách. Fanouška se naštěstí podařilo zachránit, po rychlém zdravotnickém zásahu byl převezen do nemocnice.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události