Tenis

Nejdřív rozchod, pak operace. Halepová absolvovala po prsou další plastiku

Nejdřív rozchod, pak operace. Halepová absolvovala po prsou další plastiku
Tenistka Simona Halepová Zdroj: Rob Prange / DPPI / LiveMedia / Profimedia

Rumunská tenistka Simona Halepová prochází po předčasném konci na US Open hodně turbulentním obdobím. 30letá hráčka nejdříve oznámila, že se téměř rok po svatbě rozvádí se svým manželem Tonim Iurucem. Nyní bývalá světová jednička absolvovala plastickou operaci.

Konkrétně se jedná o operaci nosu, která by jí měla vyřešit problémy s dýcháním. "Jak už někteří možná vědí, nějakou dobu jsem měla problémy s nosem a během léta se to zhoršilo, zejména ve Washingtonu. Tento problém ztěžoval dýchání, a ještě horší to bylo během nocí, kdy jsem měla úplně ucpaný nos,“ prohlásila Simona Halepová na sociálních sítích. 

"Brzy se uvidíme na tenisovém kurtu," dodala rumunská tenistka s tím, že bude po zákroku pár týdnů chybět. 

Pro 30letou hráčku se nejedná o první plastickou operaci. Halepovou trápily v začátcích kariéry problémy s velkým poprsím, a tak si nechala prsa zmenšit, což tehdy nelibě nesla především mužská část fanoušků slavné tenistky. 

Jenže plastická operace poprsí jí evidentně pomohla a Simona Halepová dokázala vyhrát French Open (2018) a Wimbledon (2019), dlouho také figurovala jako světová jednička. Nyní Rumunka doufá, že jí chirurgický zákrok na nosu také přinese lepší výsledky. 

Simona Halepová nedávno překvapivě vypadla už v 1. kole na US Open, když nestačila na kvalifikantku Dariju Snigurovou a prohrála ve třech setech. 

Související obsah

Následně rumunská tenistka oznámila, že se rozvádí s miliardářem Tonim Iurucem, kterého si vzala před necelým rokem. "Toni a já jsme se po vzájemné dohodě rozhodli jít každý svou cestou. Chtěla bych, aby tisk respektoval naše soukromí a přistupoval k tomuto tématu slušně a diskrétně," napsala Halepová na instagram. 

Svět ženského tenisu opouští legendární Serena Williamsová, takhle se s Američankou loučili fanoušci v Torontu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události