APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Nechutné chování fanoušků Dinama. Před zápasem s Milánem hajlovali

Nechutné chování fanoušků Dinama. Před zápasem s Milánem hajlovali
Fanoušci Dinama Záhřeb | Zdroj: profimedia.cz

Fanoušci Dinama Záhřeb předvedli před utkáním s AC Milán v Lize mistrů hanebné chování. Při pochodu v italském městě totiž hajlovali a předváděli další nacistická gesta.

Na sociálních sítích se při zápasu mezi AC Milán a Dinamo Záhřeb objevilo doslova nechutné video, na kterém fanoušci chorvatského celku skandují nacistická hesla.

Na záběrech je vidět, jak radikální skupina příznivců Dinama pochoduje ulicí Milán směrem na ikonický stadion San Siro a hajluje, a přitom také pozpěvuje nacistické chorály.

https://twitter.com/eurofootcom/status/1570086577765847046

Chování fanoušku záhřebského týmu se na internetu ihned dočkalo odsuzujících komentářů. Podle italského deníku Gazzetta pak bylo 14 radikálních příznivců Dinama Záhřeb zatčeno, jelikož u sebe měli nože, teleskopické obušky a další zbraně. 

AC Milán přivítalo Dinamo Záhřeb ve druhém kole Ligy mistrů. Italský velkoklub v prvním zápase pouze remizoval 1:1 se Salzburgem, naopak chorvatský celek dokázal překvapivě porazit 1:0 Chelsea. 

Podívejte se na sestřih utkání mezi Dinamem Záhřeb a Chelsea: 

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události