Fotbal

Ronaldo premiérově skóroval v EL. Až zlepší fyzičku, dá gólů víc, řekl ten Hag

Ronaldo premiérově skóroval v EL. Až zlepší fyzičku, dá gólů víc, řekl ten Hag
Cristiano Ronaldo Zdroj: Profimedia

Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo vstřelil ve svých 37 letech svůj první gól v Evropské lize. Povedlo se mu to proti Šeriffu Tiraspol, když ve 39. minutě skóroval z penalty. Podle trenéra Manchesteru United Erika ten Haga je portugalský útočník jen kousek od toho, aby začal střílet ještě víc gólů, jen musí trochu zlepšit svoji fyzickou kondici.

Cristiano Ronaldo nastoupil v letošní sezoně v dresu Manchesteru United do osmi zápasů, ale gólově se poprvé prosadil až ve čtvrtek, kdy pomohl Rudým ďáblům ke třem bodům proti Šeriffu Tiraspol. Z toho ale teprve potřetí nastoupil v základní sestavě. Zároveň se jednalo o jeho první vstřelený gól v Evropské lize. Nutno podotknout, že se jednalo o jeho teprve druhé utkání v této soutěži. 

Dosáhl toho díky pokutovému kopu, který zahrával po faulu na Bruna Fernandese. "Je velmi blízko, až bude mít lepší fyzičku, vstřelí ještě více gólů," řekl o portugalském útočníkovi Erik ten Hag. Na adresu svého hráče měl i další slova chvály. "Je zcela oddán našemu projektu, za to jsem šťastný," vyzdvihl týmovost svého svěřence. 

Související obsah

Do kabiny ale neodcházel v nejlepším rozpoložení. Když se s ním cestou do útrob stadionu chtěla vyfotit jedna z fanynek, která tam byla pracovně jako zdravotnice, dal jí jasně najevo, že selfie v tuto chvíli nepřichází v úvahu. Dokládá to jeho maximální soustředění na zápas, protože je o něm dobře známo, že se s fanoušky fotí rád. 

Takhle to vypadalo, když se Ronaldo po 12 letech vrátil na Old Trafford:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události