Další sporty

Úchvatná Hejnová. Bývalá atletka nafotila krásné těhotenské snímky

Úchvatná Hejnová. Bývalá atletka nafotila krásné těhotenské snímky
Bývalá atletka Zuzana Hejnová Zdroj: Profimedia.cz

Úspěšná česká atletka Zuzana Hejnová na jaře kvůli těhotenství ukončila aktivní kariéru a začala svůj čas věnovat relaxu a cestování. Teď se na sociálních sítích pochlubila snímky ze speciálního focení, kde ukazuje kulaté bříško.

V květnu letošního roku ukončila Zuzana Hejnová bohatou kariéru. Částečně kvůli zdraví, ale především proto, že se svým partnerem čeká miminko. Bronzová olympijská medailistka z Londýna poté začala cestovat a vychutnávat si volno. 

S partnerem si zajeli na dovolenou na Sardinii, užili si sjíždění vody i výlety po Česku. Nezapomněli také oznámit, že děťátko, které se jim narodí, bude chlapeček. 

https://www.instagram.com/p/CilKIZ4DZwD/

Teď se Hejnová pochlubila speciálními těhotenskými snímky, jež nafotila s profesionální fotografkou. Fotila se jak v šatech, tak v běžeckém oblečku, v němž roky úspěšně závodila. "Je to snad poprvé, co jsem se fotila sama pro sebe," uvedla bývalá atletka, která si může přidat do alba zbrusu nové fotografie. 

Související obsah

"Jsem vděčná za tyhle vzpomínky, děkujeme," napsala na svém instagramu k jedné z fotek, na níž je zachycena s partnerem. Maminkou by se měla stát už brzy. Na začátku září přiznala, že ji čeká přibližně posledních šest týdnů. 

Zuzana Hejnová na jaře ukončila kariéru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události