Fotbal

Patologická nenávist. Hvězda PSG byla znovu obviněna z útoku na spoluhráčku

Patologická nenávist. Hvězda PSG byla znovu obviněna z útoku na spoluhráčku
Fotbalistka Aminata Diallová Zdroj: Profimedia.cz

Loni na podzim to byla velká kauza. Hvězdná fotbalistka PSG Aminata Diallová totiž byla obviněna z toho, že zosnovala napadení spoluhráčky Kheiry Hamraouiové z pařížského celku. Ta byla přepadena u Buloňského lesíka a brutálně zmlácena. Francouzku ihned vzali do vazby, nakonec ji však propustili. Teď se objevily nové skutečnosti a bývalá spoluhráčka Barbory Votíkové čelí obvinění z těžkého ublížení na zdraví. Její nenávist vůči sokyni měla být podle uniklých informací až patologická.

Už to bude skoro rok, co zažila Kheira Hamraouiová poblíž Buloňského lesíku v Paříži chvíle hrůzy. Když se vracela autem své spoluhráčky Aminaty Diallové z týmové večeře, byla napadena a brutálně zmlácena. Policie tehdy obvinila právě Diallovou, poté ji ale z vazby propustila. Našla totiž tři muže, kteří měli mít útok na starosti. 

Takřka po dvanácti měsících se ale objevily nové skutečnosti. Na veřejnost totiž unikly zprávy z vyšetřování, které opět ukazují na hvězdnou Francouzku jako na možného pachatele. Tedy spíše zadavatele útoku. V jejím mobilu totiž byla nalezena historie vyhledávání, z níž mrazí. Fotbalistka se snažila najít informace, jak zranit kolenní čéšku nebo jak namíchat nebezpečný koktejl z drog. 

Související obsah

​Nenávist vůči konkurentce prý potvrdily i zprávy z jejího whatsappu, jež jsou plné nadávek. Podle policie se u Diallové rozvinul patologický odpor, a tak si měla najmout muže, kteří měli za úkol spoluhráčku zneškodnit, aby jí nemohla překážet v rozvoji kariéry. 

Na základě nových důkazů a indicií byla Diallová znovu zadržena a obviněna z těžkého ublížení na zdraví. Sama ale už na začátku vyšetřování tvrdila, že je nevinná.

V mužském týmu PSG řeší jiné starosti. O víkendu Messi a spol. ve šlágru přehráli Lyon:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události