Fotbal

Chelsea propustila obchodního ředitele. Ten sexuálně obtěžoval kolegyni

Chelsea propustila obchodního ředitele. Ten sexuálně obtěžoval kolegyni
Logo Chelsea Zdroj: Profimedia

Vedení fotbalové Chelsea po měsíci propustilo obchodního ředitele Damiana Willoughbyho. Ten posílal nevhodné zprávy se sexuálním podtextem finanční agentce Catalině Kimové.

"Fotbalový klub Chelsea potvrzuje, že s okamžitou platností ukončil pracovní poměr s obchodním ředitelem Damianem Willoughby. Klubu byly nedávno poskytnuty důkazy o nevhodných zprávách, které pan Willoughby posílal před svým nástupem do FC Chelsea na začátku tohoto měsíce. Veškeré důkazy byly prošetřeny," stojí v prohlášení západolondýnského klubu.

"Zprávy byly sice odeslány před jeho nástupem do klubu, ale takové chování je v naprostém rozporu s pracovním prostředím a firemní kulturou, kterou zavádí nový majitel klubu. Majitelé klubu neúnavně pracují na nastavení a dosažení nejvyšších standardů na hřišti i mimo něj," píše se dále.

Související obsah

​Kimová o nevhodných zprávách řekla prezidentovi obchodní divize Tomu Glickovi. Stěžovala si, že jí Willoughby posílal zprávy se sexuálním podtextem. Nyní už bývalý obchodní ředitel údajně po Kimové vyžadoval nahé fotky, nadhazoval téma sexu a údajně jí také posílal sexuální videa. Sama Kimová nikdy žádné fotografie ani videa neposlala.

Chelsea se aktuálně trápí v Lize mistrů, ve které nedokázala porazit Salcburk:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události