Hokej

Nedvěd nečekaně končí jako generální manažer. Můžou za to rodinné důvody

Bývalý hokejista Petr Nedvěd už nebude dále vykonávat funkci generálního manažera v české reprezentaci. 50letý stříbrný olympijský medailista rezignoval z rodinných důvodů.

Petr Nedvěd vykonával pozici generálního manažera české hokejové reprezentace čtyři roky, nyní nečekaně končí. "Už nadále nemohu z rodinných důvodů pokračovat ve funkci generálního manažera hokejové reprezentace," vyjádřil se ke konci sám bývalý hokejista, jenž vidí problém zejména v časové náročnosti funkce.

"Po zvážení všech okolností, hlavně z důvodu časové náročnosti výkonu funkce, jsem nucen tento post opustit. Nebylo to pro mě snadné rozhodování, ale tato funkce si žádá stoprocentní nasazení," dodává Nedvěd.

Související obsah

​Ke konci generálního manažera, jenž získal s českou reprezentací bronz na mistrovství světa, se už vyjádřilo také vedení Českého hokeje. "Vedení svazu toto nečekané rozhodnutí Petra Nedvěda respektuje a děkuje mu za spolupráci," stojí v prohlášení Českého hokeje, jenž zároveň také oznámil, že chce vědět jméno Nedvědova nástupce co nejdříve.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události