Fotbal

Hvězdný fotbalista neudržel nervy a ublížil ženě, u soudu si vyslechl trest

Hvězdný fotbalista neudržel nervy a ublížil ženě, u soudu si vyslechl trest
Fotbalista David Silva Zdroj: D.Nakashima / AFLO / Profimedia

Fotbalista David Silva má pořádný malér. 36letý vítěz Premier League totiž během hromadné rvačky ublížil ženě a nyní byl soudem uznán vinným. Kreativní ofenzivní záložník musí zaplatit pokutu v hodnotě 1080 eur (cca 27 tisíc korun).

Fotbalista San Sebastianu se 19. června zúčastnil hudebního festivalu, kde se měl dostat do hromadné potyčky. Podle soudu David Silva agresivně zatáhl ženu za ruku, ta následně spadla na zem a musela vyhledat lékařskou pomoc. 

Kromě Silvy si vyslechli tresty také další dva lidé. Jeden z nich musí také zaplatit finanční pokutu, druhý pak dokonce dostal osmiměsíční trest vězení. To slavný 36letý fotbalista nakonec odešel s pokutou v hodnotě 1080 eur (cca 27 tisíc korun).

Související obsah

David Silva je členem zlaté éry španělské reprezentace, která v letech 2008 až 2012 dvakrát ovládla mistrovství Evropy a jednou mistrovství světa. Svou kariéru pak ofenzivní záložník spojil především s Valencií a Manchesterem City, kde čtyřikrát slavil vítězství v Premier League. Od roku 2020 pak působí ve španělském San Sebastianu. 

David Silva i Sergio Agüero mají před stadionem Manchester City vlastní sochu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události