Hokej

Velká romantika na lodi. Kempný oznámil s přítelkyní skvělou novinu

Velká romantika na lodi. Kempný oznámil s přítelkyní skvělou novinu
Michal Kempný Zdroj: Profimedia

Hokejista Michal Kempný a jeho přítelkyně Nicola Minaříková oznámili na sociálních sítích radostnou novinu. Během plavby po Washingtonově jezeru se zasnoubili i za přítomnosti svého malého syna Adámka.

Po sportovní stránce nemá za sebou Michal Kempný jednoduché období. V předloňském roce bojoval s těžkým zraněním Achillovy šlachy, kvůli čemuž zmeškal velkou část sezony a následně dohrával zbytek sezony na farmě Washingtonu v Hershey. Z návratu na led se ale neradoval dlouho, protože jej zase začaly trápit vazy v koleni. 

V lednu loňského roku ale přišla skvělá zpráva, která mu vlila krev dožil. S přítelkyní modelkou Nicolou Minaříkovou se jim narodil syn Adam. O dvacet měsíců později oznámil pár další skvělou novinu, zasnoubil se na Washingtonově jezeře, s čímž se pochlubil na instagramu. Je to další velká životní změna v životě Michala Kempného, jelikož letos v červenci podruhé v kariéře změnil v NHL klub, když podepsal roční smlouvu v Seattlu Kraken. 

Související obsah

​Největším karierním úspěchem Michala Kempného je bezpochyby zisk Stanley Cupu v roce 2018. Sezonu sice začal v Chicagu Blackhawks, ale poté byl vyměněn do Washingtonu, čehož následně rozhodně nelitoval. V dresu Capitals nastoupil ve zbytku ročníku do 22 zápasů základní části, ve kterých z pozice obránce vstřelil dva góly a na jeden další přihrál. Důležitou roli měl ale v následném play-off, kdy ve 24 zápasech dvakrát skóroval, k čemuž přidal tři asistence. 

​Michal Kempný vysvětlil, proč v létě zůstal v NHL:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události