MMA

Zápasník Dvořák má dalšího soupeře v UFC. Bude to velká show, láká fanoušky

Zápasník Dvořák má dalšího soupeře v UFC. Bude to velká show, láká fanoušky
Zápasník David Dvořák | Zdroj: profimedia.cz

Zápasník David Dvořák má v UFC domluvený další duel. V nejprestižnější organizaci MMA se český bijec představí už popáté. K očekávanému souboji by mělo dojít ještě letos.

Sám český fighter to potvrdil pro TN.cz. "Mohu potvrdit, že mám zápas. Mám podepsaného soupeře i konkrétní datum souboje," prozradil Dvořák s tím, že se jedná o zápasníka z nejlepší patnáctky UFC v muší váze. 

David Dvořák má v UFC bilanci tři výhry a jedna porážka. Naposledy zápasil v březnu letošního roku, kdy na body padl s Brazilcem Nicolauem. 30letý fighter tak přišel o svou dlouholetou neporazitelnost, která trvala od října 2012.  

Související obsah

​Dvořákův pátý zápas v UFC proběhne na galavečeru v USA. "Mohu říct, že to bude v Americe, jelikož se toho nikde jinde teď moc nekoná," vysvětlil David Dvořák, který se tak zatím před evropskými fanoušky nepředstaví. Samotný duel by měl proběhnout ještě do konce tohoto roku. "Myslím, že to bude velká show," dodal český zápasník, jenž už plně trénuje na nadcházející duel. Soupeře bude moci prozradit, až vše veřejně oznámí UFC. A fanouškům tak nezbývá než čekat a těšit se.

Jak David Dvořák hodnotil svou porážku v UFC:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události