Další sporty

Rivalka Vlhové si dává pořádně do těla. Na tréninku tlačí i auto

Rivalka Vlhové si dává pořádně do těla. Na tréninku tlačí i auto
Mikaela Shiffrinová | Zdroj: profimedia.cz

Olympijská vítězka Mikaela Shiffrinová se naplno připravuje na novou sezonu v alpském lyžování. 27letá Američanka, která je velkou rivalkou slovenské lyžařky Petry Vlhové, ukázala, že má pořádnou sílu.

Dvojnásobná olympijská vítězka a šestinásobná mistryně světa je ve světě lyžování naprostým fenoménem. Nyní se Shiffrinová připravuje na další sezonu, která začne už 23. října v rakouském Söldenu. 

27letá lyžařka ukázala, že chce i letos mířit na ty nejvyšší příčky a opět svádět napjaté souboje se slovenskou hvězdou Petrou Vlhovou. Důkazem budiž zveřejněné video na sociálních sítích, kde Mikaela Shiffrinová jako součást tréninku tlačí terénní vozidlo do kopce. "Když musíte zvedat váhy, ale nemáte posilovnu," píše americká šampionka na instagramu

Sparinga jí přitom dělá její přítel a olympijský medailista Aleksander Aamodt Kilde. S norským lyžařem se Američanka dala dohromady po tragické smrti jejího otce v únoru 2020. 

Související obsah

Nyní je pojí velká láska, což dokumentuje dojemné video, které Shiffrinová nedávno sdílela na sociálních sítích k příležitosti 29. narozenin svého partnera.

Shiffrinová to umí i s fotbalovým míčem: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události