Fotbal

Po rozchodu tváří v tvář. Shakira a Piqué se potkali na zápase syna

Po rozchodu tváří v tvář. Shakira a Piqué se potkali na zápase syna
Fotbalista Gerard Piqué a zpěvačka Shakira. | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalista Gerard Piqué a jeho bývalá partnerka Shakira se setkali na baseballovém zápase staršího syna Milana a napětí by se dalo krájet. Španělský reprezentant i kolumbijská zpěvačka dorazili se svými maminkami, Shakira si navíc přivedla i několik kamarádů. Pár, který spolu strávil 12 let, se od sebe držel v úctyhodné vzdálenosti. A bývalí partneři se na sebe ani nepodívali.

Byl to tak trochu trapas. Bývalí partneři Gerard Piqué a Shakira se totiž potkali na baseballovém zápase devítiletého syna Milana na jednom barcelonském hřišti. Slavný fotbalista a kolumbijská zpěvačka přitom už od června netvoří pár. Tehdy se totiž provalila nevěra španělského reprezentanta a Shakira ho po 12 letech opustila. 

Setkání tak bylo přinejmenším zvláštní. Pár, kterému se během jeho soužití narodili dva chlapci, udržoval na malé tribuně u baseballového hřiště patřičný odstup. A bývalí partneři se na sebe ani nepodívali. Piquého doprovázela maminka, se Shakirou přišli kromě maminky také její kamarádi. 

Nejblíž se k sobě expartneři dostali ve chvíli, kdy se šel mladší syn Sasha s kolumbijskou zpěvačkou rozloučit. Pro tu to musel být hořký zážitek, byla to právě ona, koho Piqué zradil. Navíc byl odhalen i jeho nový vztah s PR pracovnicí Clarou Chia Martiovou, což Shakiře rozhodně na náladě nepřidalo.

Související obsah

​Sama se nechala slyšet, že jí po rozchodu nejvíc pomáhají právě synové. A také hudba. Pětačtyřicetiletá pěvecká superstar ale musí řešit i další problém. Je totiž obviněna z údajného daňového podvodu, za který jí prý podle listu The Sun hrozí až osm let vězení. 

V červnu navštívili Shakira a Piqué Česko. A právě tady se údajně rozešli:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události