Tenis

Nemůžeme být šťastnější, září tenistka Cibulková. Oznámila skvělou novinu

Nemůžeme být šťastnější, září tenistka Cibulková. Oznámila skvělou novinu
Dominika Cibulková s manželem Michalem Navarou a synem Jakubem | Zdroj: Profimedia

Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková oznámila na svých sociálních sítích skvělou novinu. Společně se svým manželem Michalem Navarou čekají druhé dítě.

Dominika Cibulková ukončila profesionální kariéru v listopadu 2019 v pouhých 30 letech. Mohla si to dovolit. Tenisem si vydělala 13,7 milionu dolarů (350 milionů korun), a tak se nyní může plně věnovat rodině a užívat si života. V červenci 2020 porodila syna Jakuba a nyní oznámila, že se její rodina ještě více rozroste. 

"Jakubko z nás udělal rodinu, ale TY nás doplníš. Naše rodina se rozrůstá a my nemůžeme být šťastnější a požehnanější," napsala úspěšná sportovkyně na svém instagramu. V komentářích jí gratuluje řada slavných tenistek, například Garbine Muguruzaová, Angelique Kerberová, Carla Suárezová Navarrová nebo Johanna Kontaová.

https://www.instagram.com/p/CjCzg7HswiG/

Největší úspěch kariéry si Cibulková připsala v roce 2016, kdy vyhrála Turnaj mistryň. O dva roky dříve postoupila také do finále Australian Open. Dařilo se jí také v týmových soutěžích, v roce 2009 vyhrála Hopman Cup. Ve světovém žebříčku vystoupala nejvýše v březnu 2017, kdy jí patřilo čtvrté místo. 

Související obsah

Dcera Neumannové při tenisu poznala svého přítele. Fandil její soupeřce:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události