MMA

Zápasníkovi marně nahazovali rameno. Lékaře prosil, aby mohl pokračovat

Výherní série Aarona Pica po šesti zápasech skončila na Bellatoru 286 bolestivým zraněním. Během prvního kola si ošklivě poranil rameno, a ačkoli kolo statečně dobojoval jen s jednou aktivní rukou, po nezdařených pokusech nahodit kloub zpět do jamky lékař zápas ukončil.

Ze záběru není jasné, kdy ke zranění došlo, ale je jisté, že Pico (10–4) většinu prvního kola s Jeremym Kennedym (18–3) zápolil "jen s jednou rukou". V závěru si dokonce na rameno ukazoval, aby dal svému rohu zprávu, že je s končetinou něco v nepořádku. I soupeř po zápase přiznal, že cítil, že Picův odpor při wrestlingu slábne. 

Pico hned po gongu poprosil svého trenéra, ať mu rameno nahodí zpět. Kouč se mezi koly několikrát pokusil vrátit kloub do jamky. Až to vypadalo, že svěřenci způsobuje větší škody než samo zranění. Nakonec se to zdánlivě povedlo, problémy s hybností ale setrvávaly. I když zápasník pořádně nedokázal zvednout ruku nad hlavu, byl odhodlán dál čelit svému soupeři. A i lékaře prosil, ať ho nechá pokračovat. Doktor však s ohledem na zápasníkovo zdraví duel ukončil. 

Během přenosu to vypadalo, že si Pico rameno vykloubil. Nicméně vzhledem k setrvávajícím potížím je možné, že zranění bylo většího rozsahu. O jeho stavu promluvil promotér Scott Coker na tiskové konferenci: "Nemám nic nového, teď je v nemocnici pod dohledem lékařů. Doktor, který u něj byl v kleci, říkal, že má zlomenou klíční kost, ale ještě se to nepotvrdilo. Někdo říkal, že se mu vykloubilo rameno a nenaskočilo zpět správně."

Související obsah

Výsledky hlavní karty Bellatoru 286:

o titul pérové váhy: Patrício "Pitbull" porazil Adama Boricse na body (jednomyslně)

domluvená váha: A. J. McKee porazil Spike Carlylea na body (jednomyslně)

pérová váha: Jeremy Kennedy porazil Aarona Pica via TKO. (poranění ramene)

domluvená váha: Juan Archuleta porazil Enriqueho Barzolu na body (jednomyslně)

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události