Skvělá Krejčíková si došla pro titul. Soupeřce nedala ve finále šanci

Tenistka Barbora Krejčíková ovládla tenisový turnaj WTA v Tallinnu. Ve finále dokázala česká hráčka porazit Estonku Anett Kontaveitovou jasně 6:2 a 6:3.

Krejčíková předvedla ve finále velmi dobrý výkon. Proti favorizované soupeřce se jí dařilo především na servisu, v šesté hře se pak Krejčíkové podařilo Kontaveitovou také brejknout, čímž se Češka dostala do vedení 4:2.

Po získaném gemu při vlastním podání pak Krejčíková sebrala Estonce i další hru a první set opanovala 6:2.

To druhý set byl vyrovnanější. Anett Kontaivetová, jež byla turnajovou jedničkou, hned zkraje druhé sady sebrala české soupeřce podání a šla do vedení. Jenže Krejčíková si servis rychle vzala zpátky. Stejně tak za stavu 1:3 pro Estonku, kdy 26letá hráčka opět kvapně zareagovala rebrejkem.