Fotbal

Hvězda Manchesteru chce být dýdžejem, už se začala učit. Má i přezdívku

Hvězda Manchesteru chce být dýdžejem, už se začala učit. Má i přezdívku
Jack Grealish v dresu Manchesteru City | Zdroj: Profimedia

Útočník Manchesteru City Jack Grealish má kromě fotbalu další velkou vášeň. Mimo hřiště platí za velkého milovníka zábavy a hudby. Proto se rozhodl, že se stane dýdžejem. A ihned se začal učit. Dokonce se nechal slyšet, že nebýt fotbalistou, věnoval by se práci v této oblasti. Možná si tak už připravuje zadní vrátka, po konci kariéry by totiž mohl mixování hudby rozjet naplno.

Když není na hřišti a má volno, užívá si život plnými doušky. Anglický reprezentant Jack Grealish totiž miluju divoké párty a kvalitní hudbu. A protože ho to k hudební produkci vždy táhlo, rozhodl se, že se stane dýdžejem. 

Dokonce se nechal slyšet, že nebýt profesionálním fotbalistou, byl by klubovým promotérem ve Španělsku. Na své sny si v poslední době zase vzpomněl, a začal se proto učit mixovat hudbu. Má už i svou přezdívku – DJ Greal-O.

Jak sám přiznal podle listu The Sun v rozhovoru s bývalým účastníkem Love Islandu Joshem Denzelem, zatím je za mixážním pultem příšerný, ale rozhodně to nehodlá vzdát, protože všechno chce čas. 

Související obsah

​"Dívám se na pár věcí v televizi, ale když jsem o tom přemýšlel, ve skutečnosti moc věcí mimo fotbal nedělám," uvedl sedmadvacetiletý křídelník, jenž také přiznal, že kromě hudby se učí také španělštinu. A kdo ví, jestli už dopředu nemyslí na zadní vrátka. Mixování hudby by se třeba mohl věnovat i po konci profesionální kariéry. 

Grealishův Manchester v Lize mistrů zazářil a díky dvěma trefám Haalanda zvítězil 5:0:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události