Fanoušci zase řádili. Na Slovácku trefili brankáře, v Malmö létaly světlice

Kouř v utkání mezi Malmö a Unionem Berlín | Zdroj: profimedia.cz

Čtvrteční zápasy v evropských fotbalových soutěžích opět kalí chování fanoušků. Na velký malér si zadělali příznivci Slovácka, kteří trefili kelímkem od piva brankáře Nice a ten se následně skácel na zem. To v utkání Evropské ligy mezi Malmö a Unionem Berlín došlo k přerušení na půl hodiny. Důvodem byly světlice na hřišti ze sektoru německého týmu.

Slovácko sice v domácím prostředí statečně vzdorovalo Nice, jenže nakonec duel Evropské konferenční ligy prohrálo 0:1. Na jejich zápas si navíc pořádně posvítí UEFA.

V 59. minutě totiž došlo k incidentu, při kterém byl zasažen polský brankář Bulka plným kelímkem od piva. Gólman se po zásahu ze sektoru domácích fanoušků skácel na zem a sudí utkání přerušil. Marcin Bulka byl sice následně v pořádku, ale tento moment může způsobit Slovácku velké problémy.