Tenis

Nadal je otcem, informují ve Španělsku. Dítě je po těžkém těhotenství zdravé

Nadal je otcem, informují ve Španělsku. Dítě je po těžkém těhotenství zdravé
Rafael Nadal s manželkou | Zdroj: Profimedia

Španělský tenista Rafael Nadal má od sobotního rána potomka. Oficiálně to sice ještě nepotvrdil, ale informují o tom španělská média. Manželka Mery Perellová mu na soukromé klinice v Palmě porodila syna, který by se měl jmenovat Rafael.

Nadalova manželka Mery Perellová neprožila snadné těhotenství. Už před šesti týdny musela být hospitalizována, protože ji čekala neznámá operace. Nakonec se jí ale podařilo v sobotu ráno úspěšně porodit ve 37. týdnu. Informuje o tom španělský web Diario de Mallorca. Matce a narozenému dítěti se prý daří dobře. Dítě se narodilo po skoro třech letech manželství. Šťastný pár už ale spolu randí sedmnáct let. 

Podle španělských webů by Rafael Nadal měl mít syna a spekuluje se, že dostal jméno Rafael. Žádnou z těchto informací ale španělský tenista ani jeho manželka oficiálně nepotvrdili. Jednalo by se o Nadalova prvního potomka. 

Související obsah

​Nadal se v posledních měsících potýkal se zdravotními problémy, když jej trápilo zranění chodidla a musel odstoupit i ze semifinále Wimbledonu kvůli zranění břišních svalů. I tak ale v letošní sezoně zvládl vyhrát Australian Open i French Open. 

Nadal byl dojatý! Sochu tenisové legendy odhalili v Roland Garros:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události