Fotbal

Šokující odhalení. Jsem gay, přiznala legenda Realu Madrid. Prý ale šlo o vtip

Šokující odhalení.  Jsem gay, přiznala legenda Realu Madrid. Prý ale šlo o vtip
Bývalý brankář Iker Casillas | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalový brankář Iker Casillas přišel se zajímavým prohlášením. Na svém twitteru totiž předvedl nečekaný coming out. 41letá ikona, která ukončila kariéru před dvěma lety kvůli zdravotním potížím, totiž přiznala, že je gay. Okamžitě se začalo spekulovat, že Španělův účet byl napaden hackery, a proto přišlo takové odhalení. Této teorii by odpovídal i fakt, že twitterový účet byl smazán. Objevily se však i informace, že se Casillas jen pokusil o vtip, aby nemusel neustále vyvracet, s kým chodí, či nechodí.

Bývalý brankář Iker Casillas, jenž kvůli zdravotním problémům před dvěma lety ukončil profesionální kariéru, v neděli šokoval nečekaným odhalením. Na svém twitteru se totiž poprvé otevřeně přiznal, že je homosexuál. "Doufám, že mě respektujete: jsem gay," napsal na populární sociální síť. 

Okamžitě se dočkal vlny podpory, a to i od bývalého konkurenta z Barcelony a spoluhráče ze španělské reprezentace Carlese Puyola. "Je čas převyprávět náš příběh, Ikere," odpověděl vtipně na překvapivý tweet legendy Bílého baletu a přidal srdíčko a emoji polibku. 

Tomu, že by mohl být Casillas gay, přitom nic nenasvědčovalo. Po finále MS 2010 v Jihoafrické republice a zisku zlata políbil v přímém přenosu novinářku Saru Carbonerovu, kterou si v roce 2016 dokonce vzal.

Související obsah

​Než se pár v březnu 2021 rozešel, stihl si pořídit dva syny. Na začátku tohoto týdne dokonce musel Španěl vyvracet fámu, že chodí se zpěvačkou Shakirou, jež se před nedávnem rozešla s Gerardem Piquém. Později byl spojován s herečkou Alejandrou Onievovou. 

Kvůli šokujícímu odhalení i způsobu, jakým bývalý brankář zásadní informaci z osobního života zveřejnil, se ale začíná spekulovat, že jeho účet byl napaden hackery. Tomu nahrává i fakt, že Casillasův účet byl smazán. Asi nejpravděpodobnější ale je vysvětlení, s nímž přišel list Diário AS. Ten informuje, že se Španěl pokusil o vtípek, aby mu média dala pokoj a neustále ho nespojovala s nějakými ženami. 

Takhle šokoval Casillas naposledy, když v přímém přenosu políbil novinářku Saru Carbonerovou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události