Hokej

Jágr se po zápase pustil do kouče Olomouce. Počkejte doma, vyhrožoval

Jágr se po zápase pustil do kouče Olomouce. Počkejte doma, vyhrožoval
Jaromír Jágr | Zdroj: profimedia.cz

Hodně vyhrocený byl závěr duelu mezi Olomoucí a Kladnem v hokejové extralize. V hlavní roli byl Tomáš Plekanec, na kterého si počíhal obránce Jan Švrček a do nějž se pustil pěstmi. To naštvalo nehrajícího majitele Rytířů Jaromíra Jágra, který měl po zápase co říci trenérovi hanáckého týmu.

Tomáš Plekanec nejdříve u mantinelu svým zákrokem zranil Jakuba Orsavu, kterému museli z ledu pomáhat spoluhráči. Následně si na kladenského kapitána počíhal Jan Švrček, jenž začal do Plekance mlátit pěstmi. 

Pro obránce Olomouce to znamenalo trest do konce utkání. Nicméně to vše se stalo v době, kdy do konce zápasu chyběly čtyři vteřiny a Kladno prohrávalo 0:3. 

Jenže chování Švrčka i celého hanáckého týmu rozzlobilo nehrajícího majitele kladenských Rytířů Jaromíra Jágra, který si šel po utkání vyřizovat účty s koučem Olomouce Janem Tomajkem. 

Související obsah

"Počkejte u nás doma, o to se osobně postarám," vyhrožoval podle iSport.cz Jágr trenérovi Olomouce. 50letou legendu údajně naštvalo to, že kouč Tomajko záměrně poslal řízného Švrčka na Plekance, aby se mu pomstil za předchozí zákrok na Orsavu.

Naštvaný Jágr pak také musel skousnout další porážku Kladna, které navíc nevstřelilo branku už 11 třetin. Naposledy se Rytíři trefili proti Třinci, když 29. září prohráli 1:2. 

Před utkáním NHL v Praze vhodil Jaromír Jágr čestné buly: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události