Fotbal

Je Casillas gay? Brankář vysvětlil, co se stalo. Puyol se omlouval za vtípek

Je Casillas gay? Brankář vysvětlil, co se stalo. Puyol se omlouval za vtípek
Brankář Iker Casillas | Zdroj: profimedia.cz

Bývalý fotbalový brankář Iker Casillas se vyjádřil k nedělnímu příspěvku na sociálních sítích. Podle 41letého Španěla byl jeho účet napaden hackery, a tak oznámení, že je gay, není pravdivé. S omluvou pak přispěchal bývalý obránce Barcelony Carles Puyol.

"Napadený účet. Naštěstí je vše už v pořádku. Omlouvám se všem svým sledujícím a samozřejmě i LGBT komunitě," napsal bývalý gólman Realu Madrid na twitteru. V neděli se totiž na jeho twitterovém účtu objevilo oznámení: "Doufám, že mě respektujete: jsem gay."

Nedělní příspěvek Ikera Casillase překvapil celou fotbalovou veřejnost. S reakcí přispěchal i bývalý reprezentační parťák Carles Puyol, který odpověděl: "Je čas převyprávět náš příběh, Ikere."

Související obsah

Puyol se nyní za svůj komentář omluvil. "Mýlil jsem se. Omlouvám se za neohrabaný vtip bez jakýchkoli špatných úmyslů, bylo to absolutně nemístné. Chápu, že to mohlo zranit něčí city. Veškerý můj respekt a podpora směřují k LGBTQ+ komunitě," napsala 44letá legenda Barcelony. 

Iker Casillas dlouhé roky žil s novinářkou Sarou Carbonerovou, se kterou má dva syny. V březnu 2021 se ale pár rozešel. 

Real Madrid, kde Iker Casillas dlouhé roky působil, přišel s revoluční novinkou. Na tréninku používá robotické figuríny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události