Fotbal

Další přírůstek do rodiny Patrika Schicka. Jeho krásná sestra podruhé porodila

Další přírůstek do rodiny Patrika Schicka. Jeho krásná sestra podruhé porodila
Kristýna Schicková s manželem Lukášem Třešňákem | Zdroj: profimedia

Modelka Kristýna Schicková a bývalý fotbalista Sparty nebo Jablonce Lukáš Třešňák přivítali v pondělí odpoledne na světě druhého potomka. Narodil se jim syn, kterému dali jméno Liam.

Půvabná modelka Kristýna Schicková se s Lukášem Třešňákem zasnoubila v roce 2019, zanedlouho přišla svatba a v březnu 2020 se dočkali syna Eliotta. Že je známá modelka a sestra Patricka Schicka znovu těhotná, oznámila veřejně letos v květnu. "Už několik měsíců mi roste v bříšku další malá TŘEŠNIČKA a za malou chvíli už tu bude s námi," napsala tehdy. 

Uplynulo necelých pět měsíců a Schicková v pondělí dopoledne oznámila, že toužebný den konečně nadešel. "Tak to přišlo. Poslední fotečka s bříškem. Tak kolik myslíte, že bude mít?" napsala sestra slavného fotbalisty v pondělí dopoledne k fotografii. O pár hodin později se už chlubila snímkem se svým synem Liamem: "Vítej na světě, lásko."

V té době už ale bylo dítě dva dny na světě, jak prozradila ve videu, které natočila v sobotu. "Liámek už je na světě. Narodil se v 16:41 a má 3 840 gramů a 51 centimetrů. Takovej obr vlasatej," rozněžňovala se půvabná modelka. 

Její partner Lukáš Třešňák je bývalý fotbalista. V minulosti oblékal dres například Jablonce a Sparty, kde dohromady odehrál 117 zápasů, ve kterých z pozice útočníka vstřelil deset gólů. S profesionálním fotbalem ale skončil v roce 2015 ve svých 27 letech. Nyní se živí jako architekt. 

Leverkusen, jehož dres obléká Patrik Schick, o víkendu porazil Schalke 4:0:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události