Hokej

Reportér TV Nova nachytal Vševěda! Co hvězda pořadu Na lovu nevěděla?

Má pověst velmi moudrého lovce, na kterém si soutěžící většinou vylámou zuby a kvůli kterému přijdou o velmi lukrativní odměny. Doktor Vševěd alias Jiří Martínek byl přítomen i na zápasech NHL v Praze, kde si jej odchytl i redaktor TV Nova Dominik Mihailescu. Ten ho dokonce nachytal na sportovní otázce.

Na jednu z největších sportovních akcí v České republice v letošním roce přišlo hned několik známých osobností mimo hokej. Na NHL v Praze se objevil například doktor Vševěd, který je asi neznámější postavou z pořadu Na lovu. 

Redakci Nova Sport se povedlo s ním udělat rozhovor a redaktor Dominik Mihailescu se jej ptal na to, komu fandí a jaký má vztah k hokeji. Následně neodolal a doktora Vševěda vyzval k otázce, která se samozřejmě týkala hokeje. 

Související obsah

"Víte, jaké dva týmy NHL hrály v Praze jako první?" tázal se Jiřího Martínka redaktor a komentátor NHL. "Teď jste mě trochu dostal, byl tu Boston, ale kdo byl další? Nevím," odpověděl trochu zahanbeně.

Správnou odpovědí byly týmy New York Rangers a Tampa Bay Lightning, které se v O2 areně potkaly v roce 2008. Poté si to doktor Vševěd uvědomil a přiznal, že si je vědom, že do Prahy většinou jezdí týmy z velkých měst. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události