Hokej

Francouz a spol. dostali prsteny. Hráči obdrželi také krásné překvapení

Francouz a spol. dostali prsteny. Hráči obdrželi také krásné překvapení
Hokejista Pavel Francouz se Stanley Cupem v Plzni | Zdroj: TV Nova

Jen pár chvilek před startem nového ročníku NHL byli hráči Colorada na speciálním večírku odměněni prsteny za vítězství v posledním ročníku NHL. Jedná se o jednu z nejhezčích tradic, která v zámořských sportech funguje. Hráči dostali prsteny ve speciálních boxech, které připomínají obrovský úspěch celku z Denveru.

Colorado si po 21 letech došlo pro Stanley Cup a byla to tehdy velká veselka, která trvala celé léto. Hráči se ukázali se stříbrným pohárem v rodných městech, kde si chvilku slávy užili s nejbližšími. Pak ale nastala velká dřina a nyní je začátek nového ročníku NHL za dveřmi. 

Ještě před prvním duelem, který hrají Laviny ze středy na čtvrtek, došlo ke speciální události. Pavel Francouz a jeho spoluhráči přebrali prsteny pro vítěze Stanley Cupu, které hráči dostali ve speciálních boxech. Ty po otevření pouští krátký záznam posledních sekund před ziskem nejslavnější hokejové trofeje. 

Toto video dala na sociální sítě manželka Valerije Ničuškina, který seděl hned vedle Pavla Francouze: 

Prsten pro šampiony z roku 2022 je vyrobený ze 14karátového bílého zlata s diamanty, pravými rubíny a safíry. Na klenotu najdeme logo Colorada i podobiznu Stanley Cupu. Na levé straně prstenu je číslo a jméno držitele. To můžete vidět například zde

Související obsah

Colorado otevírá nový ročník 13. října ve 3:30 středoevropského času utkáním s Chicagem Blackhawks. Očekává se, že se ocení nový šampion NHL a pod strop arény poputuje banner s tímto velkých úspěchem. 

Francouz přivezl Stanley Cup do rodné Plzně. Zastavil se i ve slavném pivovaru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události