MMA

Bledá je po podpisu v UFC v sedmém nebi. Cíl? Určitě pás, říká nebojácně

Bledá je po podpisu v UFC v sedmém nebi. Cíl? Určitě pás, říká nebojácně
Česká zápasnice Tereza Bledá | Zdroj: Jakub Stadler / MAFRA / Profimedia

V boji o kontrakt UFC sice neuspěla, přesto se v nejprestižnější organizaci smíšených bojových umění představí. Tereza Bledá podepsala smlouvu o něco později, a tak by se již brzy nejspíše mohla objevit v oktagonu. V rozhovoru pro TN.cz popisovala své pocity ze splnění velkého osobního snu.

Na začátku září se představila v oktagonu proti Maiaové Correiové, kterou ve třech kolech udolala, ale na smlouvu to ještě nebylo. Nikdo by ale nečekal, že k podpisu kontraktu se dostane brzy nato. Bledá novinku oznámila svým fanouškům v úterý večer.

"Jsem nepopsatelně nadšená. Nečekala jsem, že bych mohla získat smlouvu tak brzy, bylo to velké překvapení," řekla teprve 20letá bojovnice. Stane se tak druhou Češkou, která se představí v této prestižní organizaci.

"DWCS byla show. Já nemám moc show zápasy, jedu na jistotu. A i když jsem dominovala v zápase, nebylo to to, co se očekávalo. Byl to ale dost dominantní zápas na to, aby to zpětně zhodnotili a zkusili mě podepsat. Velkou zásluhu na tom má můj management. Teď je na mně, abych ukázala, že na to mám," hodnotila ještě zářijový boj o smlouvu.

Související obsah

A i když nemůže Češka mluvit o následující soupeřce, v zámoří se již spekuluje. Informovaný novinář Marcel Dorff naznačil, že by se Bledá mohla utkat s 25letou Brazilkou Natalií Silvovou, která v červnu debutovala v UFC výhrou. Zápas by se měl konat již za pět týdnů.

"V neděli večer mi management volal, že jsem v UFC. Bylo to pro mě obrovské překvapení," popsala, jak se do UFC dostala. Hodně tedy pomohla agentura First Round MGMT, která zastupuje hned několik prvotřídních zápasníků.

A jaké jsou cíle? "Mám mnoho cílů, které si postupně plním, ale na konci seznamu cílů je pás UFC. Každopádně nyní se soustředím na nejbližší cíl. A to je vítězství v zápase a ukončení soupeřky před limitem," dodala Bledá v rozhovoru pro TN.cz.

Historicky prvním šampionem organizace UFC se stal letos Jiří Procházka:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události