APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Prý ho podvedla, teď i okradla. Hvězdný Totti obvinil svou ženu z loupeže

Prý ho podvedla, teď i okradla. Hvězdný Totti obvinil svou ženu z loupeže
Bývalý fotbalista Francesco Totti se svou ženou | Zdroj: Profimedia.cz

Bývalý fotbalista Francesco Totti v červenci oznámil rozchod s manželkou Ilary Blasiovou a už brzy je čeká rozvodové stání. Krátce před začátkem stání hráč AS Řím obvinil svou expartnerku z toho, že mu ukradla sbírku hodinek Rolex. Jako odplatu jí mistr světa z roku 2006 schoval drahé kabelky a boty v hodnotě 3,5 tisíce liber, což je skoro 100 tisíc korun. Prý to udělal proto, aby s manželkou mohl vyjednávat o vrácení hodinek.

Byli spolu 17 let a mají tři děti. V červenci tohoto roku však bývalý fotbalista Francesco Totti a jeho žena Ilary Blasiová oznámili, že se rozchází. Mistr světa z roku 2006 jako důvod odcizení uvedl fakt, že ho partnerka nepodporovala po konci kariéry a nebyla mu oporou po smrti jeho otce, který zemřel na covid-19. Navíc ho prý dokonce podvedla. A to navzdory fámám, že podvedl on ji. 

"Není pravda, že jsem byl první, kdo zradil. Řekl jsem, že nebudu mluvit, a nemluvil jsem, ale v posledních týdnech jsem četl příliš mnoho hoaxů. Některé dokonce způsobily utrpení mých dětí," uvedl, proč se rozhodl otevřeně promluvit. Zároveň věřil, že se s bývalou ženou dokáže domluvit a vyhne se soudu.

"Stále doufám, že se můžeme dohodnout, ale obávám se, že s Ilary to skončí u soudu," nechal se podle listu Daily Mail slyšet slavný fotbalista krátce po rozchodu. Přání se mu však nesplnilo.

Slavný pár už totiž brzy čeká první rozvodové stání a vypadá to, že půjde o hodně drsnou právní bitvu, při níž na sobě oba manželé nenechají nit suchou. Teď se Totti nechal slyšet, že mu Blasiová ukradla sbírku hodinek Rolex, kterou chce rozhodně zpátky. Proto jí prý schoval drahé kabelky a boty v hodnotě 3,5 tisíce liber (necelých 100 tisíc korun), aby mohl vyjednávat o navrácení hodinek.

Související obsah

​"Co jsem mohl dělat? Skryl jsem její kabelky v naději, že bychom mohli obchodovat," uvedl legendární hráč AS Řím, jenž strávil ve věhlasném italském klubu 24 let. Blasiová na obvinění zareagovala na svém instagramu, kde zveřejnila video, jak stojí před obchodem značky Rolex a mrká do kamery.

"Teď už mlčím. Stálo mě to šest měsíců života. Nejraději bych tisíckrát mluvil o fotbale a Římu, který nosím v srdci," uzavřel po otevřené zpovědi. Momentálně bude sbírat síly na soud. Bývalá televizní moderátorka se totiž nejspíš nehodlá rozejít jen tak.

AS Řím, kde Totti roky působil, se v lize trápil s Lecce:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události