Motorsport

Netradiční setkání při závodech F1. Velkou cenu USA navštívila filmová hvězda

Netradiční setkání při závodech F1. Velkou cenu USA navštívila filmová hvězda
Herec Brad Pitt při rozhovoru s Lewisem Hamiltonem | Zdroj: profimedia.cz

Jezdci formule 1 měli při Velké ceně USA netradiční možnost popovídat si s hereckou ikonou Bradem Pittem. Slavný umělec se totiž zúčastnil závodního víkendu v Austinu, kde sbíral inspiraci ke svému novému filmu.

Brad Pitt zamířil do dějiště závodů formule 1 spolu s producentem Jerrym Bruckheimerem a režisérem Josephem Kosinskim. 58letý americký herec by měl po boku těchto pánů pracovat na novém filmu z motoristického prostředí. 

Samotné natáčení by pak mělo probíhat právě i při závodech formule 1 v příštím roce, což potvrdil i generální ředitel Formule 1 Stefano Domenicali. "Filmy budou součástí toho, co hodláme do budoucna vybudovat, abychom přilákali nové publikum a také abychom investovali do dalších projektů," vzkázal 57letý italský manažer.

Související obsah

Sám Pitt, který v létě naznačil konec kariéry, se při závodech v USA seznámil se všemi jezdci, aby pořádně nasál závodní atmosféru. Neváhal se pak vyfotit ani po boku vítěze a už jistého mistra světa Maxe Verstappena nebo sedminásobného vítěze Lewise Hamiltona, který by se měl na filmu aktivně podílet. 

Ve formuli 1 bude od roku 2026 závodit také německé automobilka Audi: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události