Fotbal

Slovácko s Kolínem odehrálo pouze sedm minut. Zápas zastavilo počasí

Slovácko s Kolínem odehrálo pouze sedm minut. Zápas zastavilo počasí
Mlha na Slovácku | Zdroj: Profimedia

Slovácko mělo ve čtvrtek večer odehrát další zápas Evropské konferenční ligy. Původně byl start naplánovaný na 18:45, jenže kvůli husté mlze byl start duelu s Kolínem odložen o více než hodinu. Hrát se sice začalo, ale po sedmi minutách byl duel odložen na pátek.

V Uherském Hradišti si počasí s hráči a fanoušky pořádně pohrálo. Původně plánovaný výkop zápasu Evropské konferenční ligy byl v 18:45, ale kvůli husté mlze byl start odložen na 20:00.

Mlha pomalu opadla a všichni fotbalisté nastoupili na hřiště a vypadalo to, že se pátý zápas skupiny D opravdu odehraje. Dokonce se i začalo, ale odehrálo se pouhých sedm minut, než sudí Kruashvili střetnutí přerušil a následně ho definitivně zrušil.

Související obsah

​Náhradní termín byl určen na pátek. Hrát by se znovu mělo od 13 hodin. Slovácko je momentálně ve skupině na čtvrtém místě se čtyřmi body. Stejný počet má také Kolín nad Rýnem. Ve druhém zápase Nice porazilo Partizan 2:1 a je v čele skupiny s osmi body. Bělehradský celek je kvůli horším vzájemným zápasům druhý.

Kolín nad Rýnem letos porazil v Bundeslize Schalke i s Alexem Králem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události