Fotbal

Fotbalista Arsenalu byl pobodán při nákupu. Jeden člověk po útoku zemřel

Fotbalista Arsenalu byl pobodán při nákupu. Jeden člověk po útoku zemřel
Pablo Marí v dresu Arsenalu | Zdroj: Profimedia

K tragické události došlo v jednom italském supermarketu. Podle zahraničních médií vzal 46letý muž nůž z regálu a začal bodat do lidí kolem sebe. Jednou z obětí útoku je i fotbalista Arsenalu Pablo Marí, který je na hostování v Monze. Jeho přesný zdravotní stav není znám, ale podle slov trenéra Gunners Mikaela Artety by měl být v pořádku. Další z napadených ale zemřel.

Podle španělského deníku Marca byl Marí bodnut do zad, ale jeho aktuální zdravotní stav není znám. Po zápase Arsenalu s PSV se ale vyjádřil trenér londýnského celku, že španělský bek by měl být v pořádku. Útočník napadl dalších pět lidí, přičemž jeden z nich svým zraněním podlehl a další dva jsou ve vážném stavu. Agresora prý zneškodnili stateční zákazníci. Šestačtyřicetiletý muž byl poté zatčen a byl vzat do policejní vazby.

Listu La Repubblica se podařilo sehnat výpověď jednoho z očitých svědků. "Byli jsme u baru a mysleli jsme si, že jde o nějaké loupežné přepadení. Viděli jsme utíkat nějaké chlapce a paní. Pak jsme viděli vybíhat několik dalších lidí s rozrušenými výrazy a došlo nám, že se děje něco vážného," sdělil svědek.

Související obsah

​​Marí je momentálně na hostování z Arsenalu v italské Monze, kam byl zapůjčen až do konce letošní sezony. Poté by se měl vrátit zpět ke Gunners. V Serii A letos odehrál osm zápasů, ve kterých si připsal jednu branku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události