Další sporty

Slavný pár potvrdil rozvod. Brady a supermodelka jdou po 13 letech od sebe

Slavný pár potvrdil rozvod. Brady a supermodelka jdou po 13 letech od sebe
Tom Brady a Gisele Bündchenová | Zdroj: profimedia.cz

Nejlepší quarterback všech dob Tom Brady potvrdil spekulace o rozvodu a s krásnou Gisele Bündchenovou jdou po 13 letech od sebe.

"Dospěli jsme k tomuto rozhodnutí v přátelském duchu a s vděčností za čas, který jsme spolu strávili. Jsme obdarováni dvěma krásnými a úžasnými dětmi, které zůstanou středem našich životů. Nadále budeme jako rodiče spolupracovat na jejich výchově a vždy se postaráme o to, aby děti dostaly lásku a pozornost, kterou si zaslouží," oznámil Brady na sociálních sítích.

"Vše je samozřejmě bolestivé a těžké. Ale stejně to mají všichni lidé po celém světě, kteří tímto prochází," pokračoval rozehrávač Tampy Bay Buccaneers.

​Spekulace o rozvodovém řízení se objevily už na začátku října. Pár už spolu údajně nebydlel nějakou dobu a Gisele chyběla i na úvodním zápase Tampy v letošní sezoně. Nyní se rozvod potvrdil. Pár má v pátek v Miami dodat úřadům rozvodové papíry. 

Související obsah

Dvojice je spolu od roku 2009 a má dvě děti, 12letého syna Benjamina a devítiletou dceru Vivian. Brady navíc vychovává i 15letého Johna Edwarda z předchozího vztahu. Za 13 let manželství pár nashromáždil značný majetek, který si teď musí rozdělit. Quarterback týmu Tampa Bay Buccaneers vlastní jen na nemovitostech majetek v hodnotě 26 milionů dolarů (cca 645,5 milionu korun). 

Celkově pak jeho bohatství má činit astronomických 250 milionů dolarů (cca 6,1 miliardy korun). Nicméně se má za to, že majetek 42leté Bündchenové je ještě vyšší. Brazilská supermodelka si měla od roku 1996, kdy započala svou kariéru, vydělat až 400 milionů dolarů (cca 9,9 miliardy korun).

Pětačtyřicetiletý Brady, který sedmkrát dovedl tým k vítězství v Super Bowlu a pětkrát se stal nejužitečnějším hráčem, se v únoru 2022 rozloučil s fotbalem. V důchodu ale dlouho nevydržel a hned měsíc nato oznámil, že bude nadále pokračovat. Mohl návrat k fotbalu zažehnout manželské problémy? 

Tohle se dělá s trofejí? Brady házel s cenou pro vítěze Super Bowlu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události