Tenis

Tenisová kráska je opět maminkou. Na svět přivedla chlapečka

Tenisová kráska je opět maminkou. Na svět přivedla chlapečka
Caroline Wozniacká | Zdroj: profimedia.cz

Slavná tenistka Caroline Wozniacká je dvojnásobnou maminkou. 32letá bývalá světová jednička na svět přivedla chlapečka Jamese, sportovní rodina se tak rozrostla o čtvrtého člena.

"Jsme čtyřčlenná rodina. Všichni jsou zdraví a Olivie je nadšená, že je velkou sestřičkou," napsala Wozniacká na sociální sítě a ukázala fotografii, kde si její dcera Olivie nadšeně prohlíží svého malého brášku. 

Olivie se narodila v červnu roku 2021, syn James spatřil světlo světa 24. října 2022. "Gratuluji! Jsem z tebe tak šťastná," vzkázala její bývalá soupeřka Ana Ivanovičová. 

Související obsah

Otcem obou dětí je bývalá hvězda NBA David Lee, který v roce 2015 slavil s Golden State Warriors zisk titulu. Se slavnou tenistkou se dal bývalý basketbalista dohromady v roce 2017, svatba pak proběhla v roce 2019. 

Související obsah

Wozniacká, která je vítězkou Australian Open a Turnaje mistryň, ukončila kariéru v lednu roku 2020. Nyní je matkou dvou dětí a navazuje na současný tenisový baby boom. V říjnu totiž ohlásil narození potomka i Rafael Nadal a také Daniil Medveděv. Se šťastnou novinkou pak přišel i tenisový pár Elina Svitolinová a Gael Monfils. 

Caroline Wozniacká se během covidu zúčastnila i virtuálního turnaje:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události