Bývalá úspěšná tenistka Caroline Wozniacká vytřela všem zrak. Na sociálních sítích totiž zveřejnila nejnovější fotografie a v červených plavkách na nich vypadá božsky. Nutno podoktnout, že 35letá hráčka je trojnásobnou maminkou.
„Dáma v červeném,“ napsala k nejnovějším snímkům na instagramu, které vyvolaly velký ohlas. Mezi komentujícími se například objevila lyžařka Lindsey Vonnová: „Žhavá mamka,“ napsala.
Wozniacká uhranula i tenistku Karolínu Plíškovou nebo hokejistu Patrika Eliáše. Úspěch sklidila i u Jessicy a Nelly Kordové. Tedy u dvou dcer bývalého českého tenisty Petra Kordy.
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Bývalá světová jednička a vítězka Australian Open původně ukončila kariéru v roce 2019. Následně se ale v roce 2023 k tenisu po dvou dětech vrátila. Minulý rok Wozniacká porodila třetí dítě, po dceři Olivii a synu Jamesovi se jí narodil další chlapeček – Max. Návrat už sice úspěšná Dánka podle svých slov neplánuje, její postavu by jí ale mohl leckdo závidět.
Bláznivý outfit tenistky. Ósakaová na Australian Open překvapila fanoušky: